ΦΟYΤΣΑΛ: Τρίτη συνεχόμενη νίκη (φώτος)

Ο κ.Κυριάκου άρχισε τον αγώνα με τους Οδυσσέως, Λακούφη, Κουππαρή, Νενέ και Κάρλος. Η Ανόρθωση είχε την υπεροχή του αγώνα φτιάχνοντας αρκετές ευκαιρίες για να σκοράρει. Η Ελπίδα όμως βρήκε πρώτη δίχτυα σε μια ξαφνική αντεπίθεση. Ο Νενέ με πολύ ωραίο σουτ από πλάγια θέση έφερε το σκορ στα ίσα το οποίο ήταν και το αποτέλεσμα ημιχρόνου.

Στην επανάληψη ο προπονητής μας έριξε στον αγωνιστικό χώρο τους Οδυσσέως, Νενέ, Αντρέ, Κάρλος και Κουππαρή. Η ομάδα μας συνέχισε από εκεί που έμεινε στο πρώτο μέρος. Ο Κάρλος όμως πέτυχε το 1-2 μετά από εκτέλεση πέναλτι. Το 1-2 έμεινε μέχρι το τέλος χαρίζοντας στην Ανόρθωση την τρίτη της νίκη στο πρωτάθλημα.

Επόμενος αγώνας της ομάδας μας την ερχόμενη Παρασκευή με Αραράτ στην Λευκωσίας.

Τρίτη συνεχόμενη νίκη της ομάδας μας στο πρωτάθλημα που έφυγε με τους 3 βαθμούς από το Ακάκι ψες βράδυ.Ο κ.Κυριάκου άρ...